Popis činnosti - 1. moravsko-česká vinařská

Popis činnosti


1. moravsko – česká vinařská s.r.o. (1.MČV) vznikla jako distribuční firma pro vyhlášené vinařství bratří Sýkorů z Čejkovic (www.vinosykora.cz). Regionem, ve kterém společnost působí, je hlavní město Praha a jeho nejbližší okolí. Zde společnost nabízí výborná vína z produkce společnosti Víno Sýkora s.r.o.
Hlavním nabízeným produktem jsou vína v BiB. Pro provozovatele vinoték, vináren, vinných barů, ale i pro gastronomické provozy (pizzerie) je na adrese provozovny zřízen klimatizovaný sklad stále čerstvého vína. Trvale je k dispozici na třicet druhů vína v 50 l sudech (KEG stohovatelný).


1.MČV nabízí přirozeně i široké spektrum lahvových vín.


Pro firmy nabízíme výrobu reklamních a dárkových lahví naplněných skvělým vínem na míru, podle požadavků. Na vkusné etikety aplikuje grafik Vaše logo, víno lze předem ochutnat z dovezených vzorků nebo na návštěvě v Čejkovicích.

Novinky

AKCE V ROCE 2019

Víno Sýkora s.r.o., Čejkovice
Turistické informační centrum v Čejkovicích, které se nachází v objektu vinařství Sýkora, na adrese Příhon 1, Čejkovice vás v roce 2019 zve na tyto akce:

9.3. Košt vína
13.4. VII.Čej­kovická vinná stezka
24.-26.5. XXIII.Vinné trhy Čejkovice
22.6. Den otevřených dveří VÍNO SÝKORA
27.6.- 8.9. Letní otevřené sklepy
23.- 25.8. XV.Den otevřených sklepů
11.11. Svatomar­tinská vína

Využijte příležitost a navštivte Čejkovice v den nějaké akce. Ročník 2018 byl mimořádně kvalitní. Dlouhé suché a slunečné léto dodalo bohaté úrodě hroznů dostatek cukru, umístění vinic na Jižní Moravě zajistilo přiměřenou kyselinku, půda dostatečnou mineralitu a celkový extrakt. Vznikla tak výborná svěží a lahodná vína, která lze bez zaváhání konzumovat jako vína mladá.

Komu se nechce riskovat cestu po D1, nalezne stejně širokou nabídku vín jako u Víno Sýkora s.r.o. i v Praze u 1. moravsko-české vinařské společnosti s r.o., na adresách uvedených na těchto stránkách. Lze tak bez námahy ochutnat vzorky dobrot, které přinesl mimořádně kvalitní ročník 2018.

© 2009 - 2019 1. moravsko-česká vinařská s.r.o. & Webarium s.r.o.