Popis činnosti - 1. moravsko-česká vinařská

Popis činnosti


1. moravsko – česká vinařská s.r.o. (1.MČV) vznikla jako distribuční firma pro vyhlášené vinařství bratří Sýkorů z Čejkovic (www.vinosykora.cz). Regionem, ve kterém společnost působí, je hlavní město Praha a jeho nejbližší okolí. Zde společnost nabízí výborná vína z produkce společnosti Víno Sýkora s.r.o.
Hlavním nabízeným produktem jsou vína v BiB. Pro provozovatele vinoték, vináren, vinných barů, ale i pro gastronomické provozy (pizzerie) je na adrese provozovny zřízen klimatizovaný sklad stále čerstvého vína. Trvale je k dispozici na třicet druhů vína v 50 l sudech (KEG stohovatelný).


1.MČV nabízí přirozeně i široké spektrum lahvových vín.


Pro firmy nabízíme výrobu reklamních a dárkových lahví naplněných skvělým vínem na míru, podle požadavků. Na vkusné etikety aplikuje grafik Vaše logo, víno lze předem ochutnat z dovezených vzorků nebo na návštěvě v Čejkovicích.

Novinky

*** VÁNOCE 2018 ***

Blíží se adventní čas.

Jako již tradičně připravilo vinařství Víno Sýkora s.r.o. speciální Vánoční víno.

Jedná se o směs červených vín s vyšší tříslovinou, nižším obsahem kyselin a vyšším obsahem zbytkového cukru (polosladké).

Vánoční cuvée (směs) vyniká svou intenzivní kořenitou vůní, mohutnou chutí a je pro milovníky vína ideálním nápojem při rozjímání a bilancování, při rozmlouvání s přáteli, anebo k četbě za dlouhých předvánočních a vánočních večerů. Konzumujte ale v rozumné míře, obsahuje 11,5 % obj. alkoholu.

Přijďte od 26.11.2018 ochut­nat do naší vinotéky v Horních Počernicích nebo v Hostivaři! Cena 100 Kč/L (sudové stáčené víno moravských vinic)

MLADÁ VÍNA - ROČNÍK 2018

Od listopadu 2018 prodáváme Mladá vína – ročník 2018. (bílá, růžová, červená) z produkce Víno Sýkora s.r.o., Čejkovice.

  • BÍLÁ: Müller Thurgau-suché, grepová vůně, Muškát Moravský-polosuché, muškátová vůně
  • RŮŽOVÉ: Svatovavřinecké-polosuché, vůně lesních malin
  • ČERVENÉ: Modrý Portugal-suché, vůně třešní

Jednotná cena: 120,–Kč/láhev 0,75L

Ochutnejte Mladá vína 2018 z výborného ročníku v předstihu před Svatomartinský­mi víny!

© 2009 - 2019 1. moravsko-česká vinařská s.r.o. & Webarium s.r.o.