Stáčené víno - 1. moravsko-česká vinařská

Stáčené víno


Víno Vám stočíme buď přímo v naší provozovně (Křovinovo náměstí 9/12, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice, tel:281 860 359) nebo ze stáčecího vozidla na jeho pravidelné rozvozové trase.

Stáčecí zařízení na sudové víno je umístěno v chlazené části nástavby vozidla Iveco Daily. Chlazením zajišťujeme optimální teplotní parametry během přepravy i během stáčení v horkých letních dnech. Z klimatizovaného prostoru (8–10 °C) můžeme stáčet až 12 odrůd.
O rozváženém vínu

Víno je naprosto přírodní, je vyrobeno z kvalitní sklizně vinných hroznů. Nejedná se o žádný podřadný produkt, často dosahuje úrovně přívlastkových vín, avšak za výrazně nižší cenu. Víno neobsahuje žádné konzervanty a je určeno ke krátkodobé spotřebě. Je lehké, dobře pitelné, s nízkým obsahem oxidu siřičitého, takže z něj hlava rozhodně nebolí. Je vyráběno za přísně reduktivních podmínek, což zdůrazňuje jeho chuť a vůni. Výborně se hodí k letní gastronomii.

Nákupem stáčeného vína šetříte mimo jiné také za nákladnou adjustaci lahvovaných vín. Rozvážkou až před Váš dům nemusíte nosit těžké a drahé lahve ze supermarketu.

Novinky

AKCE V ROCE 2019

Víno Sýkora s.r.o., Čejkovice
Turistické informační centrum v Čejkovicích, které se nachází v objektu vinařství Sýkora, na adrese Příhon 1, Čejkovice vás v roce 2019 zve na tyto akce:

9.3. Košt vína
13.4. VII.Čej­kovická vinná stezka
24.-26.5. XXIII.Vinné trhy Čejkovice
22.6. Den otevřených dveří VÍNO SÝKORA
27.6.- 8.9. Letní otevřené sklepy
23.- 25.8. XV.Den otevřených sklepů
11.11. Svatomar­tinská vína

Využijte příležitost a navštivte Čejkovice v den nějaké akce. Ročník 2018 byl mimořádně kvalitní. Dlouhé suché a slunečné léto dodalo bohaté úrodě hroznů dostatek cukru, umístění vinic na Jižní Moravě zajistilo přiměřenou kyselinku, půda dostatečnou mineralitu a celkový extrakt. Vznikla tak výborná svěží a lahodná vína, která lze bez zaváhání konzumovat jako vína mladá.

Komu se nechce riskovat cestu po D1, nalezne stejně širokou nabídku vín jako u Víno Sýkora s.r.o. i v Praze u 1. moravsko-české vinařské společnosti s r.o., na adresách uvedených na těchto stránkách. Lze tak bez námahy ochutnat vzorky dobrot, které přinesl mimořádně kvalitní ročník 2018.

© 2009 - 2019 1. moravsko-česká vinařská s.r.o. & Webarium s.r.o.