Obchodní aktivity - 1. moravsko-česká vinařská

Obchodní aktivity


Obchodní činnost společnosti je osobami společníků bratří Sýkorů provázána s produkční firmou VÍNO SÝKORA s.r.o.

Za obchodní činností společnosti 1. moravsko – česká vinařská s.r.o. je záměr pravidelně nabízet a prodávat milovníkům vína z Prahy a okolí víno z vinařství bratří Sýkorových v Čejkovicích, a to v místě jejich bydliště. Tedy nejen příležitostně, při zájezdech na Moravu, při řízených degustacích ve sklepích nebo když jim víno od Sýkorů možná přiveze jednou za čas nějaký známý, ale celoročně.

Naše motivace je dodávat všem, kteří mají zájem o výborné víno z produkce VÍNO SÝKORA, ať již velkoobchodně nebo maloobchodně, stáčeným sudovým vínem nebo lahvičkou, soustavně a trvale.

Firmám ale i jednotlivcům nabízíme možnost zhotovení prezentačních a dárkových vín v nevšedních designových lahvích a s vinětou v úpravě vytvořené specializovaným grafikem.

Novinky

AKCE V ROCE 2019

Víno Sýkora s.r.o., Čejkovice
Turistické informační centrum v Čejkovicích, které se nachází v objektu vinařství Sýkora, na adrese Příhon 1, Čejkovice vás v roce 2019 zve na tyto akce:

9.3. Košt vína
13.4. VII.Čej­kovická vinná stezka
24.-26.5. XXIII.Vinné trhy Čejkovice
22.6. Den otevřených dveří VÍNO SÝKORA
27.6.- 8.9. Letní otevřené sklepy
23.- 25.8. XV.Den otevřených sklepů
11.11. Svatomar­tinská vína

Využijte příležitost a navštivte Čejkovice v den nějaké akce. Ročník 2018 byl mimořádně kvalitní. Dlouhé suché a slunečné léto dodalo bohaté úrodě hroznů dostatek cukru, umístění vinic na Jižní Moravě zajistilo přiměřenou kyselinku, půda dostatečnou mineralitu a celkový extrakt. Vznikla tak výborná svěží a lahodná vína, která lze bez zaváhání konzumovat jako vína mladá.

Komu se nechce riskovat cestu po D1, nalezne stejně širokou nabídku vín jako u Víno Sýkora s.r.o. i v Praze u 1. moravsko-české vinařské společnosti s r.o., na adresách uvedených na těchto stránkách. Lze tak bez námahy ochutnat vzorky dobrot, které přinesl mimořádně kvalitní ročník 2018.

© 2009 - 2019 1. moravsko-česká vinařská s.r.o. & Webarium s.r.o.